Florystyka dla biur

W dużych miastach, takich jak Warszawa, gdzie tempo życia jest szybkie a okazji do obcowania z naturą niewiele, to florystyka w biurze stwarza w ciągu dnia pracy możliwość popatrzenia na zieleń i pozwala dać niewielkie chociaż wytchnienie zmęczonym oczom.

glowa

Czasem też staje się natchnieniem, bo czy intrygująco zestawiona kompozycja roślin nie może być impulsem do poszukiwania alternatywnych dróg rozwiązania własnych zadań i problemów, a kojące pastelowe barwy kwiatów i liści nie powodują, że podświadomie dążymy do harmonii i równowagi i mimochodem znajdujemy sposoby na wygaszenie wcześniej nierozwiązywalnych konfliktów ?

Florystyka dla biur w naszej firmie to usługi w zakresie przygotowywania wszelkich kompozycji roślinnych, tak z roślin doniczkowych, jak i kwiatów ciętych czy sztucznych. Wyposażamy wnętrza według upodobań i potrzeb, zarówno na co dzień, jak i na uroczystości i spotkania wymagające specjalnej oprawy (dekoracje sal konferencyjnych, stołów prezydialnych, okolicznościowy wystrój świąteczny).